O marce

Aodes

Producent pojazdów Aodes jest wieloletnim uznanym producentem pojazdów terenowych. Firma zaczynała działalność jako producent i dostawca niezawodnych silników dla wielu rodzajów pojazdów użytkowych. Aktualnie firma koncentruje się na produkcji pojazdów terenowych ATV oraz UTV. Jej produkty są dostępne w ponad 100 krajach świata, w tym również na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku w USA oraz Rosji. Fabryka firmy znajduje się w Fushan Bonded Logistics Park of Zibo High-tech Development Zone w prowincji Shandong.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo high-tech z ogromnym zapleczem badawczo- rozwojowym Aodes dostarcza pojazdy terenowe z najbardziej zaawansowanymi, najnowocześniejszymi i inteligentnymi technologiami, co potwierdzają liczne zamówienia instytucji publicznych, służb ratowniczych i mundurowych na całym świecie.

Polecamy nasze pojazdy dla ludzi szukających sprawdzonych maszyn do codziennego użytkowania oraz dla wymagających klientów profesjonalnych.

W Polsce importerem Aodesa jest firma Benyco Polska, która rozpoczęła swoja przygodę z tą marką w maju 2018 r wprowadzając na nasz rynek model Assailant o pojemności 800 cm3. Od mniej więcej 3 lat Aodes promuje swoją nową linię pojazdów Pathcross, które są znacznie nowocześniejsze od swojego poprzednika oraz przede wszystkim występują w różnych konfiguracjach pojemnościowych i z różnym rozstawem osi i z różnym wyposażeniem.

Aktualnie w ofercie znajduje się pojazd flagowy w najbogatszej konfiguracji, tj. z największym silnikiem 1000 cm3 o mocy 86,6 KM przy 6500 tys. obr./min. i momencie obrotowym 101 Nm przy 5500 obr./min. zamontowanym w długim nadwoziu tj,. w wersji Max. Dodatkowo pojazd ma elektryczne wspomaganie kierownicy ESP, które w nazwie modelu występuje jako PRO.

W ofercie importera znajdują się jeszcze pojazdy o mniejszych pojemnościach, tj. 800 cm3 ( moc 59,8 KM ) który w zasadzie można by nazwać wersja bazową, gdyż w takiej pojemności  pojazd zaczynał swoja karierę na światowych rynkach  oraz o pojemności 650 cm3, który oprócz wystarczających osiągów zapewnia odpowiednią ekonomię.

Nowości w ofercie